Rezydencja Mały Park
rezydencja Mały Park

W Świdwinie przy ulicy Chrobrego powstanie najbardziej prestiżowa inwestycja naszego regionu: trzy luksusowe budynki mieszkalne z halami parkingowymi zapewniającymi miejsca postojowe dla wszystkich mieszkań. Nie opuszczając budynku, prawie z każdego mieszkania można zejść do swojego samochodu i wyjechać na zewnątrz. Zespół ma charakter osiedla zamkniętego, zapewniającego wysokie bezpieczeństwo i komfort użytkowy.

Budynki zaprojektowano jako trzykondygnacyjne z dachami stromymi krytymi dachówką. Rozwiązania techniczne zapewniają niskie koszty użytkowe i wysoki standard użytkowania.

Łącznie zrealizujemy prawie 60 mieszkań. Część z nich to duże, komfortowe apartamenty dla szczególnie wymagających klientów. Tu każdy znajdzie propozycję „uszytą” na swoją miarę. Mieszkania mają zaprojektowane duże, atrakcyjne tarasy lub balkony. Większość mieszkań w przyziemiu ma bezpośrednie wyjście na własne, duże tarasy ziemne. Balkony i tarasy na wyższych kondygnacjach będą otoczone ciekawymi balustradami zapewniającymi z jednej strony niezakłócony widok na okolicę a z drugiej pozwalają czuć bezpieczeństwo i intymność prywatnej przestrzeni.

Mieszkania z dużymi otworami okiennymi zapewniają wrażenie otwarcia na przestrzeń zewnętrzną oraz dużą ilość naturalnego światła we wnętrzu. W zespole nie zabrakło lokalu usługowego, który zaspokoi potrzeby mieszkańców w podstawowe artykuły spożywcze.